powered by Agones.gr - livescore

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΚΟΥΤΣΟΦΛΕΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ

521.    Γουέστ Χάμ - Γούλβς   g.g & over.

- Πάρτο παίκτη κι' οσο σε (σου) δίνει.  Μααα...αυτές οι ομάδες είναι πλασμένες για κόντρα επίθεση και μόνον.  Η Γούλβς πιο προσεκτική πίσω ομως ετρεξε πολύ πρίν...τρείς μέρες με την Αρσεναλ και θεωρώ πως θα μείνει και απο δυνάμεις στην ούτως η αλλως καλή Γουέστ Χαμ.  Τα ''σφυριά'' θα βρούν τον τρόπο 😏

1002.    Μέτς - Νάντ   2-3 γκόλ.

- Κοιτάζω προς την Νάντ βλέποντας την Μέτς στα χάλια που είναι και θέλω να δώσω το 2πλο , ομως θα το πάω στο 2-3 γκόλ τους και για να πώ την αλήθεια η ισοπαλία τους με απασχολεί.
Μην την πάθω οπως εχθές με τον Παναιτωλικό;  Εχω την αίσθηση οτι εδώ θα εχουμε εως δύο τέρματα.

1001.    Κλερμόν - Μπορντό   g.g & over.

- Η Μπορντό θα σκοράρει κι' αυτό γιατί ουσα τελευταία θα κάνει την απέλπιδα προσπάθεια ακόμη και ...... νίκης.  Εχει ομως πίσω μία αμυντική αδυναμία και θα βρεί η Κλερμόν τα γκόλ.
Ο Ανατροπέας δίνει το 2/1 ημίχρονο τελικό (0-1 ημίχρονο - 2-1 τελικό).  Προσέξετε κακομοίρηδες γιατί αφησα το 2-3 γκόλ για ολα αυτά.

1019.    Ρεντζίνα - Πίζα   2  2,10.

- Η Ρεντζίνα παίζει την κόντρα επίθεση ομως δεν το κάνει καλά ειδικά με ομάδες που είναι καλύτερες απο αυτήν.  Και η Πίζα είναι καλύτερη της.
Ενα γκόλ θε να πετύχει (αρα πετύχει κι' αρα δεν πετύχει) ομως η Πίζα με κύριο μέλημά της το τρίποντο θέλω να ''πνίξει'' τον αντίπαλο και να πάρει το μάτς.  Λέω ναί στο 2 & over βλέποντας ενα γκόλ της γηπεδούχου και ασφαλώς δύο γκόλ της φιλοξ/νης.
Ο Κύριος Σκοράκιας στο 1-2 σκόρ.

==============================
Μάταια εχθές περίμενα το 2-3 γκόλ στο Αγρίνιο.  Το 0-0 σκόρ μας στέρησε ταμείο και εδωσε ''σπόρια''.

1060.    Παναθηναικός - ΑΕΚ στις 19.30.

- Κάθησε να το απολαύσεις το παιχνίδι και πόνταρέ το στο live πασάκα 'μ.
Για παράδειγμα.
Με το δεδομένο οτι ο Πανάθας μεταμορφώνεται εντός εδρας και ΘΕΛΕΙ το μάτς πάσει θυσία θα μπεί και θέλουμε να πετύχει ενα γκόλ.
Και η ΑΕΚ ομως πιστεύω να βρεί δύχτια στα πρώτα 45'.
Νάτο το g.g Α' ημιχρόνου παίκτη.
Στο Β' ημίχρονο θα πέσουν κορμιά και ο δυνατότερος ας κερδίσει οπότε πάρτε το g.g & over του αγώνα.
Οσο για το τελικό αποτέλεσμα;  Στο τέλος το.....2-1 σκόρ.
Με το συμπάθειο ομως.....προγνωστικά είναι.