powered by Agones.gr - livescore

Τρίτη 18 Ιανουαρίου 2022

ΤΕΤΡΑΔΑ ΜΙΑΣ ΑΝΑΠΝΟΗΣ.............................

21.45.    Πρέστον - Σέφιλντ Γιουν.   2-3 γκόλ.

- Ατίθασο παιχνίδι δείχνει γκόλ εκατέρωθεν και Θεός φυλάξει μην δούμε πολλά μπαλάκια στο πλεκτό.  Εμείς λέμε παρ' ολα τα λίγα γκόλ τους απο το 1-1 σκόρ αντε να επιτευχθεί ακόμη ενα.

22.00.    Μπράιτον - Λίντς   Χ  Α' ημιχρόνου  2,02.

- Κύριος παράγοντας του Χ Α' ημιχρόνου που τοποθετούμαι είναι η Μπράιτον η οποία ξέρει να κρατάει ισσοροπίες.  Για το δευτερο μισό του αγώνα δεν ξέρω κι' αυτό γιατί θα βγεί να κυνηγήσει κάτι καλό και εκεί είναι που ισως εκτεθεί (Μπράιτον).
Πιό πολλά γκόλ στο Β' ημίχρονο.  Το θέλω under το ματσάκιον.  Οσο περνά η ωρα μου κάθεται στο Χ/2.  Πρώτη σκέψη το Χ Α' ημιχρόνου λοιπόν.

22.00.    Χέρενφεν - Γκόου Αχεντ Ιγκλς    Χ  3,40.

- Κύπελο είναι με τις ομάδες να παίζουν με φόβο η τουλάχιστον να μην ξέρουν γιατί παίζουν.
Σαν σε παιδική χαρά βλέπω να μπαίνουν.  Τώρα...ποιός θα το βάλει πρώτος;
Δείχνει απο ενα γκόλ (1-1) ωστόσο δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά.  Θα πάρω το σημείο Χ αυτό δηλ της ισοπαλίας τους.

22.30.    Κάντιθ - Εσπανιόλ   2  2,32.

- Υπάρχουν αλλαγες στην γηπεδούχο και μέχρι ομως να περάσουν ελέω καινούριου προπονητή θα γίνει η στραβή.  Η Εσπανιόλ εντάξει δεν είναι και τίποτε το ιδιαίτερο ομως εχει τέτοιου είδους μάτς τον τρόπο να τα παίρνει.  Κουτσα στραβά στο σημείο 2 λοιπόν.